Hisse Analiz
  

Ata Trader

Ata Trader uygulamalarımız ile yatırımlarınızı kolaylaştırıyor, borsayı istediğiniz yere taşıyoruz. Yatırımlarınıza ister iPad, iPhone veya java uyumlu telefonunuz için özel olarak geliştirilmiş uygulamalarla, ister wap.ataonline.com.tr üzerinden yön verebilirsiniz.
Ata Yatırım'ın mobil işlem platformu Ata Trader artık iPad'de...
Ata Trader ile yatırımlarınıza değer katın!

Ata Trader, yurtiçi ve yurtdışı piyasaları izleyebileceğiniz, Ata Yatırım'daki hesabınız üzerinden hisse senedi, varant ve VİOP sözleşmelerinde alım satım işlemlerinizi yaparak portföyünüzü takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Ata Trader ile piyasalardaki son gelişmeler, haberler, araştırma raporları, uzmanlarımızın video yorumları gibi yatırım kararlarınızı kolaylaştıran bilgiler de elinizin altında...
Uygulamayı App Store üzerinden "Ata Trader HD" kelimelerini aratarak indirebilir ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ata Yatırım'ın Andorid sistemli cep telefonları ve tabletler için geliştirdiği bu uygulama üzerinden piyasalardaki son gelişmeleri ve haberleri izleyebilir, Ata Yatırım'daki hesabınız üzerinden hisse senedi, varant ve VİOP sözleşmelerinde alım satım işlemlerinizi yaparak portföyünüzü takip edebilirsiniz.
Uygulamaya cihazınızda yer alan Android Market üzerinden "Ata Trader" kelimelerini aratarak indirilebilir yada buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Yatırımlarınız iPhone'da, iPhone hep yanınızda.

Ata Cep Seans ile piyasaları ve haberleri gerçek zamanlı olarak izleyebilir, BIST ve VİOP derinlik bilgilerine ulaşabilir ve işlem yapabilirsiniz.
Uygulamaya App Store üzerinden "Ata Cep Seans" kelimelerini aratarak indirilebilir yada buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.