Hisse Analiz
  

Ata Trader

"Yatırımlarınıza hız kazandırın, Ata Trader'la vakitten ve nakitten kazanın."

Şimdi yatırım işlemleriniz her zamankinden daha hızlı ve kolay. Baştan sona yenilenen Ata Trader'la artık sadece birkaç tıkla tüm piyasalara ulaşabilir, gelişmeleri yakından takip edebilir ve kişiselleştirdiğiniz platformunuzdan kolayca anlık işlem yapabilirsiniz.


  • Açılış sayfanızı kişiselleştirebilirsiniz.

  • Takip ettiğiniz kağıtlar, kişisel bilgileriniz, yatırımlarınızla ilgili her şey artık kişiselleştirdiğiniz platformunuzda, yani Ata Trader açılış sayfanızda.

  • Gelişmeleri yakından takip edin.

  • Artık, piyasalar da kontrolünüz altında. Hesap kartı üzerinde oluşturduğunuz portföyünüze anında ulaşabilir, piyasadaki tüm hisse senetlerini anlık takip edebilir, gelişmelere göre hızlıca pozisyon alabilirsiniz.

  • Borsa ve VİOP'ta tek tıkla işlem yapın.

  • Ata Trader'ın yenilenen sisteminde artık uzun emir giriş ve takip ekranları yok. Ata Trader, geliştirdiği küçük ve pratik emir ekranlarıyla her zamankinden daha hızlı ve kolay işlem yapmanıza olanak tanıyor. Bundan böyle tek bir emir vermek için; müşteri numarası, seans saati, tarih, vb. gibi ayrıntılarla vakit kaybetmeyeceksiniz. Çünkü yeni emir ekranlarında, her şey anlık görüntüleniyor. Gereksiz detaylarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Ata Trader kokpit ekranlarında, alış/satış emri vermek için satış adedi girerek enter'a basmanız; verdiğiniz emri iyileştirmek için ise mouse'u istediğiniz değer üzerine getirmeniz, İptal etmek için ise emrin üzerindeyken "Delete" tuşuna basmanız yeterli.

    Ata Trader'la işlem yapmak işte bu kadar basit!
    Siz de Ata Trader'ı vakit kaybetmeden yükleyin, yatırımlarınızı dilediğiniz gibi yönlendirin.