Hisse Analiz
  

Bizden Haberler
menu_bullet Ata Yatırım'ın finans sektöründeki 20 yıllık deneyimi 18. dönem Strateji raporunda

18 yıldır yayınladığımız ve iş çevrelerinde bir klasik haline gelmiş Ata Yatırım Strateji Raporu, geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz bir toplantıda yatırımcılarımızın görüşüne sunuldu. Makro ekonomik gelişmelerin analiz edildiği "Belirsizliklerde Yol Haritamız" başlıklı raporda, Ata Yatırım'ın önümüzdeki dönem için önerdiği hisselerin yanı sıra, geçtiğimiz yıl tavsiye ettiklerimizin performansı da yer alıyor.
Ata Yatırım 18. Dönem Strateji Raporuna ulaşmak için tıklayınız tıklayınız.


menu_bullet Ata Finans Grubu Yatırım Bankacılığı ve Varlık Yönetimi Odağında Yapılanıyor.

Ata Finans Grubu 20 yıldır sürdürmekte olduğu sermaye piyasası faaliyetlerini bölgesel yatırım bankası ve varlık yönetimi şirketi vizyonuyla yeniden yapılandırma kararı aldı.
Detaylı bilgi için tıklayınız.


Web sitemize ABD'den İki Ödül
menu_bullet Ata Online web sitemize IMA'dan Üstün Başarı Ödülü!

İnteraktif tasarım dünyasının en saygın yarışmaları arasında yer alan IMA (Interactive Media Awards) değerlendirmeleri sonucunda Ata Online web sitemiz ile finansal servisler kategorisinde "Üstün Başarı Ödülü" (Outstanding Achievement Award) kazandık.

menu_bullet İkinci ödülümüz de 2010 Davey Awards Web yarışmasından geldi

Dünya üzerindeki 4000'den fazla önemli web sitesinin katıldığı "Davey Awards" yarışmasında Financial Services (Finansal Hizmetler) kategorisinde ise Silver Award ile ödüllendirildik. Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından her yıl ABD'de düzenlenen Davey Awards, "yaratıcılıkta mükemmeliyet"i ödüllendirme amacını taşıyor. Akademinin üyeleri arasında Disney, Microsoft, The Ellen Degeneres Show, HBO, MTV, Polo Ralph Lauren gibi önemli kuruluşların üst düzey yöneticileri bulunuyor.