Hisse Analiz
  

Yollarda kazanmak diye buna denir!
Ata Yatırım’ın dünyada bir ilk olan Hızlı Emir hizmetiyle, hisse önerilerimizdeki fırsatları hızla yakalayarak tek bir tıkla anında işlem yapabilirsiniz.


Hızlı Emir, kısa vadeli hisse al-sat önerilerini size mesajla hazır olarak iletiyor. Böylece mobil uygulamaya ya da web sitesine girmeye gerek kalmadan, sadece bir şifre ile her yerden anında ve güvenle al-sat yapabilirsiniz.

Hızlı Emir kullanımı

1. Kısa vadeli al/sat önerisi telefonunuza sms veya mailinize e-posta olarak gelir.


2. SMS veya e-postadaki linke tıklayarak şifrenizi gireceğiniz sayfaya yönlendirilirsiniz.


3. Ata Yatırım’da işlem yaparken kullandığınız şifrenizi girdiğinizde, işlem yapacağınız sayfaya yönlendirilirsiniz.


4. Bu sayfadan kısa vadeli al/sat önerisi rakamlarına ‘emir girmeye hazır olarak’ ulaşabilirsiniz. Emir vermeden önce isterseniz hemen üstteki pdf ikonunu tıklayarak öneri raporunu inceleyebilirsiniz.


5. Kısa vadeli al/sat önerisinde hazır olarak gelen fiyatı istediğiniz fiyatla değiştirme olanağına sahipsiniz. Ayrıca portföyünüzdeki nakit miktarını da bu sayfada görebilirsiniz.

6. Son olarak, seçtiğiniz fiyattan hisse almak istediğinize dair ‘onaylama ekranı’ karşınıza çıkar ve emri vermek için son adıma böylece geçilmiş olur.


7. Bütün bilgiler hazır olarak karşınıza geldiğinden, en hızlı şekilde kısa vadeli al/sat önerisini en kısa sürede vermiş oldunuz.Hızlı Emir’in Avantajları

• Sadece bir tıkla şifrenizi girerek hemen Al/Sat emri verilebilirsiniz.
• Tatildeyken, yolda yürürken ya da alışveriş yaparken, SMS veya e-posta olarak gelen bir kısa vadeli öneriye tıklayıp, hisse senedi alıp satabilirsiniz.
• Web sitesine girip kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenize, portföyünüzü kontrol edip fiyat takibi yapmanıza gerek kalmadan, size verilen öneri fiyatından veya istediğiniz fiyattan anında işlem yapabilirsiniz.
• Yatırım Merkezimiz’den işlem yapıyorsanız, arama yaparken kaybedeceğiniz süreden kurtulmuş olursunuz.
Hızlı Emir ile anında al/sat emri verdiğinizde hiçbir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Size özel tanımlanan linki bir başkası kendi şifresiyle kullanamaz.

Yolda yürürken borsa işlemi yapın!

Türkiye’de ve Dünyada
Bir İlk!
Her Yerde Anında İşlem Yap! Güvenli Yatırım
Hızlı Emir özelliğini Türkiye’de ve dünyada ilk defa gerçekleştiren kurum Ata Yatırım. Yolda yürürken ya da alışveriş yaparken SMS veya email olarak gelen bir kısa vadeli al/sat önerisine tıklayıp hisse senedi alıp satın. Hızlı Emir ile Al/Sat emrini anında ve en güvenli şekilde verin.
*Bu bilgiler temsilidir.